Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №21" Дніпровської міської ради

Мережа груп

 

 

В нашому дошкільному закладі

"Волошка" функціонує 13 груп:

  • 3 групи раннього віку;
  • 10 груп дошкільного віку: 

          - 3 групи молодшого дошкільного віку;

          - 3 групи середнього дошкільного віку;

          - 4 групи старшого дошкільного віку.

 

ГРУПИ ДІТЕЙ РАННЬОГО ВІКУ 

 

Група № 5 "Полуничка"

Вихователь – Наумовець Ольга Георгіївна

            Михайлюк Анна Юріївна

Помічник вихователя –  Коваленко Лариса Миколаївна

 

Група № 11 "Соняшники"

Вихователь – Півкіна Олена Василівна

Помічник вихователя – Ібрагімова Лідія Василівна

 

Група № 13 "Бджілки"

Вихователь – Сидоренко Світлана Василівна

Кривошея Тетяна Геннадіївна

   Помічник вихователя - Кулик Інна Володимирівна

 

          ГРУПИ ДІТЕЙ МОЛОДШОГО ВІКУ

 

Група № 3 "Усмішка"

Вихователь - Коломоєць Тетяна Олексіївна

Подоляко Валентина Анатоліївна

Помічник вихователя - Калюта Світлана Миколаївна

 

Група № 4 "Волошка"

Вихователь - Заболотня Світлана Аркадіївна

Сікорська Лариса Миколаївна

        Помічник вихователя -Пархоменко Світлана Миколаївна

 

Група № 9 "Веселка"

Вихователь - Сирота Інна Володимирівна

                   Кривошея Тетяна Геннадіївна

      Помічник вихователя - Агамова Фаїна Габібовна

 

          ГРУПИ ДІТЕЙ СЕРЕДНЬОГО ВІКУ

 

Група № 1 "Капітошка"

Вихователь - Шевченко Юлія Валентинівна

Енгельс-Гельб Анастасія Миколаївна

Помічник вихователя -Павлюк Світлана Миколаївна

 

Група № 2 "Сонечко"

Вихователь - Вигонюк Світлана Олексіївна

                            Сікорська Лариса Миколаївна

Помічник вихователя - Чупахіна Катерина Вікторівна

 

Група № 8 "Теремок"

Вихователь - Борсюк Людмила Вікторівна

Педченко Ірина Сергіївна

Помічник вихователя - Мамишева Наталія Володимирівна

  
                 ГРУПИ ДІТЕЙ СТАРШОГО ВІКУ

 

Група № 6 "Дзвіночок"

Вихователь - Касьян Тетяна Павлівна

Гриник Марина Григорівна

Помічник вихователя - Майборода Юлія Петрівна

 

Група № 7 "Золота Рибка"

Вихователь - Мала Наталія Борисівна

Енгельс-Гельб Анастасія Миколаївна

Помічник вихователя - Кукліновська Лариса Яківна

 

Група № 10 "Дивосвіт"

Вихователь - Гук Інна Миколаївна

            Гриник Марина Григорівна   

Помічник вихователя - Тищенко Надія Вікторівна

 

Група № 12 "Білосніжка"

Вихователь - Шептун Катерина Олександрівна  

Помічник вихователя - Куценко Ірина Володимирівна